Про ТМ “Сто пудів”

Про бренд

Торговельна марка "Сто Пудів" представляє традиційні та іноваційні продукти для смачного, зручного та корисного харчування. Ми залучаємо всіх, і дітей, і дорослих до бажання готувати, піклуватися про своє здоров'я, зробити процес приготування їжі приємним заняттям.

Уже 15 років ТМ «Сто пудів», користуючись класичними і національними рецептами, в процесі придумуючи свої способи приготування, удосконалює і виробляє продукти для людей з різними вподобаннями в харчуванні: як в дитинстві (бабусин рецепт чи мамина каша), вишукані страви, сучасні їжа , здорове і дієтичне харчування. Тому наш асортимент налічує велику кількість товарів і лінійок. У своїх сім'ях ми їмо те, що виробляємо, тому ми не використовуємо консерванти, барвники та хімічні добавки.

Виробництво

Розробка нового продукту включає в себе кропітку працю технологів, які повинні враховувати всі кулінарні критерії, уникати консервантів, хімії і пройти перевірку на смак у незалежної дегустаційної комісії. Буває, що від ідеї до готового продукту проходить не один місяць старань всіх фахівців.

Етапи виробничих процесів:
- ретельно відбираємо постачальників сировини;
- готуємо сировину до переробки;
- зберігаємо продукт, приділяючи увагу збереженню смаку;
- переробляємо сировину на обладнанні, що працює за світовими стандартами (система НАССР);
- пакуємо.

Дизайн придумуємо самі, приділяючи процесу створення упаковки особливу увагу, намагаючись через зовнішню оболонку донести наш задум і налаштувати споживача на бажання купити і спробувати наше творіння, отримати задоволення і знову повернутися за наступною порцією.

Експортна пропозиція

Продукція ТМ «Сто пудів» достатньо впевнено виходить на міжнародний ринок бакалійної групи товарів.  В роботі застосовується комплексний підхід до рішення всіх питань  з митного оформлення та доставки вантажів.

Оскільки  ТМ «Сто пудів» має власне виробництво та відділ технологів, можлива спеціалізована розробка продукції з урахуванням національних особливостей  конкретної країни. 

Окрім цього, виявляється маркетингова підтримка продукції, що продається, для партнерів у вигляді різноманітних рекламних матеріалів та різних мотиваційних акцій.

Офіційний дистриб'ютор ТМ "Сто пудів" в Азербайджані  RRNARQRUP LLC, Baku, Sabunchu, Mashtaga, Dash Karxanasi 17 D, +994 55 22 45 048

Дар'я Захарова
+38 (050) 406 55 92, +38 (093) 443 78 84
zaharova_dv@variator.ua
skype: stopud1

Промопідтримка

ТМ «Сто пудів» підкріплена активною промопідтримкою продукції, що продається, як на регіональному, так і на національному рівні. В роботі використовується індивідуальний підхід до кожної торговельної точки та підбір взаємовигідних рекламних рішень. 

Промовідділом розробляються різні варіанти брендування торгового обладнання, місць продажу, транспорта клієнта, крім того надаються фірмові витратні матеріали для комфортної торгівлі, фірмовий спецодяг. Можливі варіанти проведення різноманітних промозаходів на торговельній точці: від звичайної консультації або подарункової акції за покупку до онлайн-дегустації або повноцінного розважального заходу для дітей і дорослих.

Промовідділ ТМ «Сто пудів» готовий до нових нестандартних рекламних рішень, оскільки доречна якісна реклама - запорука високих продажів і успішної конкуренції на ринку!

Спонсорство

Торговельна марка "Сто Пудів" є спонсором Народного художнього колективу «Театр естрадного танцю «Карнавал» - учасників різних шоу-програм, переможців різноманітних українських фестивалів і безлічі Міжнародних конкурсів по всьому світу.

Учасники колективу - діти різних вікових груп: від самих маленьких хлопчиків і дівчаток до вже достатньо дорослих дівчат і хлопців. Саме діти «Карнавалу» стали обличчям ТМ «Сто пудів», виконуючи веселий танець кухарів в перших телевізійних роликах компанії.

Error